על paamba

על Paamba

''Paamba'' 
"פעם בחיים" הינו מיזם חברתי המשלב תרבות ועשיית הטוב באמצעות שימוש בפלטפורמה טכנולוגית ייעודית המאפשרת למכור חוויות של 'פעם בחיים' ולתרום את רב ההכנסות (80%) לעמותות / ארגוני צדקה במטרה לייצר אימפקט חיובי בקהילה. 

המיזם מעניק הזדמנות חסרת תקדים לרתום אמנים, אנשי עסקים וחברות מסחריות על מנת לגייס תרומות למטרות חברתיות, כאשר כל המשתתפים זוכים יחדיו לתרום ולהגשים חלומות עבורם ועבור יקיריהם (''אמאזון של חוויות - תוצרת ישראל'').

המודל הנ''ל מבוסס על פעילות קיימת בארה''ב (חב' Charitybuzz) אשר הניבה עד כה למעלה מ-350 מיליון דולר בעבור ילדים חולים, בעלי צרכים מיוחדים וכיוצ'.

המודל העסקי בארה''ב (80/20) זהה למודל שאנו מפעילים: 80% תרומות ו-20% לניהול ותפעול החברה. 

מקימי הפלטפורמה הינם בעלי רקע וניסיון נרחבים בתחומי התוכן, הטכנו', התקשורת והעשייה החברתית. 

במהלך החודשים האחרונים בוצעה השקעה כספית בחברה למטרת פיתוח טכנו', התשתית הארגונית, שיווק, ויצירת שיתופי הפעולה הדרושים להשקת המיזם.


בנוסף לכך, סוכמו שיתופי פעולה עם עמותות ועם הגופים העסקיים המשמעותיים ביותר בשוק הישראלי (גוגל, פייסבוק, ebay, aws, yes, סלקום, הבנק הבינלאומי, צ'ק פוינט ועוד) וכן עם גל גדות וירון ורסנו אשר נמצאים בוועדה המייעצת של החברה ביחד עם כלת פרס ישראל, רב' עדינה בר שלום, מאיר שמיר, ינקי מרגלית, אביבה אבישי מנשה, זיו אבירם, ד''ר קירה רדינסקי, מייסד BRM - יובל רכבי, רון בראון, ירון נוידרפר, מושיק תאומים, קרן אריסון, ד''ר אריאל קור ועוד רבים וטובים (נציין, כי חלק מהמשקיעים / שותפים לדרך ביקשו לשמור על דיסקרטיות ולכן שמם לא מצויין... )