ארוחת צהריים עם ליאור סושרד

ההצעה שלך עוזרת לעמותה הבאה

פגישה אישית עם ליאור סושרד שיטריף לך את החושים ויחשוף בפנית סודות שמעולם לא נחשפו.

ארוחת צהריים עם ליאור סושרד לך ולעוד 4 מחבריך

ליאור סושרד הוא אמן חושים הטוב בישראל ומבכירי אמני החושים בעולם. בהופעותיו הוא משלב טלפתיה וקריאת מחשבות בהומור משובח וכריזמה, ומספק לקהל הרפתקה אינטראקטיבית בלתי נשכחת.

סושרד מופיע עם מופע החושים החדשני שלו באירועים נחשבים של ידוענים בינלאומיים, ומבוקש גם בתערוכות ובכנסים מקצועיים של החברות הגדולות בארץ בעולם. הוא התארח 5 פעמים בתכניתו של ג’יי לנו בארה”ב, התראיין אחד על אחד בתכניתו של לארי קינג ומופיע בתכניות וספיישלים ברחבי העולם. 

 

מבלי לגרוע מתנאי השימוש באתר ובתקנון PAAMBA, תנאי המכירה ותנאי האחריות לחוויות ספציפיות יהיו כפופים גם לעדכונים שפורסמו / יפורסמו במהלך המכירה הפומבית באתר החברה ו/או במדיות השונות.
באחריות המציע לעקוב אחר הפרסומים באתר החברה (www.paamba.com).
 
בהגשת הצעתך ו/או השתתפות במכירה, הנך מאשר/ת שאת/ה מקבל ומסכים לתנאי המכירה, תנאי האחריות ותקנון PAAMBA.
 
בהצלחה בהגשמת החוויה!

היסטוריית ההצעות לחוויה

דירוג
שם המציע
סכום ההצעה
מועד
 • דירוג
  1
  שם המציע
  מאיה.ו
  סכום ההצעה
  21,000
  מועד
  11/30/2020 10:53:09 PM

הסתיים הזמן להגשת הצעות

המכירה הסתיימה

הצעה זוכה

21,000
מאיה.ו

מספר ההצעות

1 הצעות

הזוכה יסייע בתרומה לעמותה הבאה

עמותת Make-A-Wish Israel היא חלק מארגון בינלאומי שנוסד בארצות הברית בשנת 1980, שמטרתו הגשמת משאלות ליבם של ילדים בין הגילאים 3-18 הנלחמים במחלה מסכנת חיים. ​
בהגשמת המשאלה, שואפת העמותה להעניק חוויה עוצמתית ומשנת חיים, חוויה המעניקה תקווה, כוח ושמחה בתקופה הקשה בחייהם. במקומות רבים בעולם, רופאים מתייחסים להגשמת משאלה כאל חלק בלתי נפרד מהטיפול התומך. בישראל, פועלת העמותה מאז שנת 1996 והגשימה 4,000 משאלות משנות חיים לילדים חולים. 

עוד חוויות