בואו לחוות את עולם סדנאות הקצב של מיומנה !!

ההצעה שלך עוזרת לעמותה הבאה
להקת מיומנה מזמינה אתכם להנות מסדנת קצב מטריפה ולתרום לעמותה לבחירתכם!!סדנאות של עד 40 משתתפים!! מושלם לגיבוש חברה!! סדנאות הקצב של מיומנה משחררות את היצירתיות שיש בכל אחד מאיתנו באמצעות שילוב של קצב, מוזיקה, משחקי תיאטרון, תרגילי תיאום, כלי הקשה, ריקוד והרבה הומור. בואו להצית את הדמיון, להגביר את הביטחון העצמי, לתת לעצמכם לשחק ולהשתובב וכמובן על הדרך לעבור גיבוש כצוות ולשפר את התקשורת והאינטראקציה החברתית. משך החוויה: כשעה ; מיקום ומועד: סטודיו מיומנה בהרצליה. תאריך יתואם לאחר הזכייה בכפוף למגבלות משרד הבריאות. ניתן לממש את החוויה במשך 12 חודשים ממועד הזכייה, בלייב או בזום. 

מבלי לגרוע מתנאי השימוש באתר ובתקנון PAAMBA, תנאי המכירה ותנאי האחריות לחוויות ספציפיות יהיו כפופים גם לעדכונים שפורסמו / יפורסמו במהלך המכירה הפומבית באתר החברה ו/או במדיות השונות.
באחריות המציע לעקוב אחר הפרסומים באתר החברה (www.paamba.com).
בהגשת הצעתך ו/או השתתפות במכירה, הנך מאשר/ת שאת/ה מקבל ומסכים לתנאי המכירה, תנאי האחריות ותקנון PAAMBA.

צלם נכבד, "פעם בחיים" עושה שימוש בתמונות באתר וברשתות החברתיות בהתאם לחוק זכויות יוצרים, ומעניקה קרדיט צלם בהתאם לכך. ככל ויש הסתייגות מהאמור - אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ואנו נסיר / נשנה / נעדכן את התמונה במידת הצורך.

בהצלחה בהגשמת החוויה!

היסטוריית ההצעות לחוויה

דירוג
שם המציע
סכום ההצעה
מועד
 • דירוג
  1
  שם המציע
  דנה.ר
  סכום ההצעה
  1,300
  מועד
  16/08/2021 09:24:16
 • דירוג
  2
  שם המציע
  דין.א
  סכום ההצעה
  1,000
  מועד
  16/08/2021 09:21:50

הסתיים הזמן להגשת הצעות

המכירה הסתיימה

הצעה זוכה

1,300
דנה.ר

מספר ההצעות

9 הצעות

הזוכה יסייע בתרומה לעמותה הבאה

הקרן למצויינות אולימפית בספורט מספקת את המשאבים עבור מאמנים ברמה האולימפית, לאתר, לתמוך ולאמן ילדים ישראליים כישרוניים בעלי פוטנציאל אולימפי. במקביל, הקרן למצויינות אולימפית בספורט, מקדמת תרבות של שיוויון וחתירה למצויינות.
מתן הזדמנות שווה למצויינות אולימפית בכל שכבות החברה הישראלית, הקרן למצויינות אולימפית בספורט, פועלת להגדיל את כמות הספורטאים בעלי הפוטנציאל האולימפי בישראל

עוד חוויות