אורלי וגיא מזמינים אתכם לצפייה בהצגה ושיחה אישית

אורלי וילנאי וגיא מרוז מזמינים אתכם לצפייה משותפת יחד עם אורלי, במחזה שכתב גיא, ולפגישה אישית ושיחה עם אורלי וגיא לאחר ההצגה, והסכום תרומה לעמותות!!

ניתן לבחור בין שתי הצגות: "דרך השלום" בתאטרון באר שבע ו"ראש המועצה" בתאטרון הבימה.

משך החוויה: כשעתיים וחצי 

מיקום: בהתאם למיקום ההצגה בתאטרון 

מועד: יתואם בין האמן לזוכה בכפוף למגבלות משרד הבריאות

תוקף מימוש החוויה: ניתן למימוש במהלך 12 חודשים ממועד הזכייה בחוויה

קרדיט צילום: בני בכר

מבלי לגרוע מתנאי השימוש באתר ובתקנון PAAMBA, תנאי המכירה ותנאי האחריות לחוויות ספציפיות יהיו כפופים גם לעדכונים שפורסמו / יפורסמו במהלך המכירה הפומבית באתר החברה ו/או במדיות השונות.
באחריות המציע לעקוב אחר הפרסומים באתר החברה (www.paamba.com).
בהגשת הצעתך ו/או השתתפות במכירה, הנך מאשר/ת שאת/ה מקבל ומסכים לתנאי המכירה, תנאי האחריות ותקנון PAAMBA.

צלם נכבד, "פעם בחיים" עושה שימוש בתמונות באתר וברשתות החברתיות בהתאם לחוק זכויות יוצרים, ומעניקה קרדיט צלם בהתאם לכך. ככל ויש הסתייגות מהאמור - אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ואנו נסיר / נשנה / נעדכן את התמונה במידת הצורך.

בהצלחה בהגשמת החוויה!

היסטוריית ההצעות לחוויה

דירוג
שם המציע
סכום ההצעה
מועד
 • דירוג
  1
  שם המציע
  ליאור.א
  סכום ההצעה
  500
  מועד
  7/30/2021 4:33:18 PM
 • דירוג
  2
  שם המציע
  מאיה.ו
  סכום ההצעה
  400
  מועד
  7/19/2021 10:30:39 PM

הסתיים הזמן להגשת הצעות

המכירה הסתיימה

הצעה זוכה

500
ליאור.א

מספר ההצעות

2 הצעות

הזוכה יוכל לבחור לסייע בתרומה לאחת מהעמותות

'מרכז חירות' הוא ארגון ללא כוונות רווח, הממוקם בלב חוות הצלה ושיקום לבעלי חיים ['להתחיל מחדש'] וחזונו הוא חיבור בין אנושיות, טבע וחדשנות. מטרותיו הן למנוע פגיעה, התעללות ואלימות ולבנות חברה סולידרית, בריאה וסובלנית. הרציונל הוא שילד אשר פוגע בחיה חסרת ישע יגדל להיות מבוגר אלים ולכן חייבים לעצור את התהליך בעזרת חינוך, ולרתום את חוכמת ׳דור המסכים׳ לטובת הטבע והסביבה. ילדים ובני נוער מגיעים למרכז, עובדים עבודת כפיים עם החיות, מאתרים בעיות שהן מתמודדות איתן וממציאים להן פתרונות - מיזמים טכנולוגים לטובת בעלי החיים, והסביבה, בסיוע מנטורים מחברות הייטק מובילות. כאשר הפועל היוצא הוא ׳לימודי חמלה׳ - כל תלמיד הוא שגריר של שינוי בסביבתו. 

עמותה רשומה ללא מטרות רווח, המחלצת ומשקמת בעלי חיים מכל רחבי הארץ אחרי שעברו התעללות, הזנחה פושעת או נטישה. רוב הדיירים שלנו הם סוסים וחמורים שחולצו מסחיבת עגלות משא ועבודות פרך, אך יש לנו גם הרבה כבשים, עיזים וחתולים שמשתקמים אצלנו :) מטרתנו היא לתת לאותם בעלי החיים הזדמנות שניה להתחיל מחדש. כאן הם מקבלים חופש, אהבה, ושלווה. המקלט שלנו הינו מקום מפלט עבור בעלי החיים המגיעים אליו, ובאותה מידה כזה גם עבור האנשים המבקרים בו והמתנדבים בו.
העמותה מתקיימת אך ורק בזכות מאות אנשים טובים שתורמים מכספם ומזמנם ועובדת בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל ועם הרשויות השונות.

עוד חוויות