יוסף גנון מבשל לכם ארוחת שף זוגית אצלכם בבית

ההצעה שלך עוזרת לעמותה הבאה

יוסף גנון, היוסף שמאחורי חומוס יוסף, יגיע אליכם הביתה להכין לכם ארוחת שף זוגית - חוויה קולינרית ותמיכה בעמותות לבחירתכם!!

מאז ומתמיד בישול היה ההנאה הגדולה ביותר של יוסף, אך אהבתו הגדולה ביותר הייתה עשיית חומוס. בישול ואירוח היו מילים נרדפות שליוו אותו כל חייו. בבית הוריו הדלת הייתה פתוחה תמיד לכל מי שרק רצה לבוא. במטבח, שהיה מקום המפגש של כולם, הריחות היו משגעים, שכן תמיד התבשלו בו מאכלים מיוחדים, וסביב השולחן הקטן התקבצו מדי יום חברים ואורחים, שנהנו מכל ביס ומהאווירה המיוחדת.

לאחר הצבא יוסף למד הנדסה, תעשייה וניהול במרכז האקדמי רופין. את לימודיו הוא מימן מעבודתו כטבח, אך עם סיום הלימודים הוא עזב את העבודה במטבח והחל לעבוד כשכיר בתחום המכירות במשך כמה שנים. יום אחד, כשחזר מביקור שגרתי אצל אחד מלקוחותיו, יוסף עבר תאונת דרכים לא פשוטה, שהשביתה אותו למשך חצי שנה. יוסף נלחם ועבר תהליך שיקום ארוך, ובסיומו הוא הרגיש שזה הזמן לעשות את מה שהוא באמת אוהב. כך הוא החליט לעזוב את תחום המכירות ולחזור לעבוד כטבח מהמניין. עד מהרה, בזכות התמדתו, נחישותו והסמכות הניהולית שהפגין, יוסף התקדם לתפקיד ניהולי כשף של מספר מסעדות בקיסריה, תוך שהוא מעשיר את הידע ואת הניסיון הקולינרי שלו. לאחר כמה שנים מספר משקיעים, שהתחברו מאוד לטעמים וליצירתיות של יוסף, פנו אליו בהצעה לפתוח מסעדות מעבר לים. 

לאחר תקופה קצרה בחו"ל, יוסף חזר לארץ, היות שהאופציה לעבור עם משפחתו אל מעבר הים לא התאפשרה. לכן, עם חזרתו, יוסף החליט לנצל את ההזדמנות ולצאת לדרך עצמאית: לאחר בנייה של תוכנית עסקית ותפריט מסודר עם עץ מוצר, טעמים והקשבה לבטן הלקוח, נפתחה חומוסייה קטנה בפתח חנות התבלינים של משפחתו בפרדס חנה.

הקונספט של החומוסייה הקטנה היה שכל האוכל נעשה מול עיני הלקוח, כלומר מה שרואים זה מה שאוכלים, והאוכל מוגש כשהוא חם וטרי. השמועה על החומוס הטעים והתבשילים הביתיים עברה מפה לאוזן, ואנשים רבים, אפילו מאזורים רחוקים, נהרו למקום. עם ההצלחה, באה דרישה מצד הלקוחות לפתוח סניפים נוספים. מכאן באה ההחלטה להקים רשת מזכה ולפתוח סניפים נוספים על ידי זכיינים, שילמדו מיוסף ומהניסיון שצבר כיצד לנהל ולהפעיל את העסק. זאת תוך הקפדה על הטעמים, הטריות, האיכות, השירות המצוין ותוך יצירת חוויה חמה וביתית בדיוק כמו בסניף האם.

יוסף ושותפיו מאמינים כי "חומוס הוא דרך חיים. זכיין, או כמו שאנו קוראים לו - השותף המקומי שלנו - צריך לקום כל בוקר בתשוקה אמיתית להאכיל אנשים באוכל בריא וטעים עם המון אהבה גדולה. כי חומוס מכינים אך ורק מהלב!"

* מועד ומיקום החוויה: יתואם בין הזוכה בחוויה ליוסף

* תפריט: יתואם לאחר הזכייה (עלות המצרכים - ע"ח הזוכה) 

* משך החוויה: כשעתיים 

* קרדיט צילום: אנטולי מיכאלו

מבלי לגרוע מתנאי השימוש באתר ובתקנון PAAMBA, תנאי המכירה ותנאי האחריות לחוויות ספציפיות יהיו כפופים גם לעדכונים שפורסמו / יפורסמו במהלך המכירה הפומבית באתר החברה ו/או במדיות השונות.
באחריות המציע לעקוב אחר הפרסומים באתר החברה (www.paamba.com).
בהגשת הצעתך ו/או השתתפות במכירה, הנך מאשר/ת שאת/ה מקבל ומסכים לתנאי המכירה, תנאי האחריות ותקנון PAAMBA.

צלם נכבד, "פעם בחיים" עושה שימוש בתמונות באתר וברשתות החברתיות בהתאם לחוק זכויות יוצרים, ומעניקה קרדיט צלם בהתאם לכך. ככל ויש הסתייגות מהאמור - אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ואנו נסיר / נשנה / נעדכן את התמונה במידת הצורך.

בהצלחה בהגשמת החוויה!

היסטוריית ההצעות לחוויה

דירוג
שם המציע
סכום ההצעה
מועד
 • דירוג
  1
  שם המציע
  דוד.מ
  סכום ההצעה
  1,400
  מועד
  9/1/2021 4:52:49 PM
 • דירוג
  2
  שם המציע
  יוסףיוסף.א
  סכום ההצעה
  1,200
  מועד
  8/31/2021 11:51:27 AM
 • דירוג
  3
  שם המציע
  שי.ב
  סכום ההצעה
  1,000
  מועד
  8/17/2021 9:33:41 PM

הסתיים הזמן להגשת הצעות

המכירה הסתיימה

הצעה זוכה

1,400
דוד.מ

מספר ההצעות

3 הצעות

הזוכה יסייע בתרומה לעמותה הבאה

עמותת ארז הנה ארגון לא למטרות רווח אשר הוקם בשנת 1999 על ידי מספר חברים אשר עוסקים במהלך השנה במסגרת צבאית ואזרחית בנושא חילוץ, ניווט והישרדות בתנאי שלג קיצוניים.

​פעילויות העמותה הנן אזרחיות ומתבצעות באופן וולונטרי לחלוטין למען נכי צה"ל, ספורטאים וילדים עם מגבלות כחלק מתהליך השיקום ובמיקוד להעצמה, חיזוק, שילוב חברתי ומתן עצמאות.

עוד חוויות