בשנים האחרונות פרץ דדון אל מרכז התודעה הישראלית והפך להיות שם מוכר בכל בית, שיתף פעולה עם מיטב האמנים בארץ והפך לאחד היוצרים והזמרים העסוקים והמבוקשים בישראל.

עם קול גדול וטונות של סטאר קוואליטי, להיטים רבים ואהובים ואלבומים מצליחים ולאחר ארבע הופעות סולד אאוט ברצף באמפי שוני, שתיים באמפי קיסריה והופעות רבות נוספות בקיץ האחרון, מגיע אמיר דדון למופע מיוחד בבנייני האומה ירושלים, עם אורח מיוחד ואהוב, אביתר בנאי.

המופע כולל את מיטב השירים מאלבומיו השונים: "בין קודש לחול" "יש אין סוף", "כל יום כמו נס", "לבחור נכון", "שאריות של החיים", "לא סתם", "גלים", "בנאדם", "אור גדול", "הרוח הטובה" ועוד...

* מיקום ומועד: 09/11/2021, 20:30, בנייני האומה, ירושלים  

* זוג כרטיסים, הישיבה במקומות מסומנים 

* המופע יתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות 

* קרדיט צילום: אורטל לביא, רגב גל, מרווה שרון

מבלי לגרוע מתנאי השימוש באתר ובתקנון PAAMBA, תנאי המכירה ותנאי האחריות לחוויות ספציפיות יהיו כפופים גם לעדכונים שפורסמו / יפורסמו במהלך המכירה הפומבית באתר החברה ו/או במדיות השונות.
באחריות המציע לעקוב אחר הפרסומים באתר החברה (www.paamba.com).
בהגשת הצעתך ו/או השתתפות במכירה, הנך מאשר/ת שאת/ה מקבל ומסכים לתנאי המכירה, תנאי האחריות ותקנון PAAMBA.

צלם נכבד, "פעם בחיים" עושה שימוש בתמונות באתר וברשתות החברתיות בהתאם לחוק זכויות יוצרים, ומעניקה קרדיט צלם בהתאם לכך. ככל ויש הסתייגות מהאמור - אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ואנו נסיר / נשנה / נעדכן את התמונה במידת הצורך.

בהצלחה בהגשמת החוויה!

היסטוריית ההצעות לחוויה

דירוג
שם המציע
סכום ההצעה
מועד
 • דירוג
  1
  שם המציע
  ליאת.ב
  סכום ההצעה
  475
  מועד
  10/10/2021 21:02:27
 • דירוג
  2
  שם המציע
  תמר.מ
  סכום ההצעה
  400
  מועד
  10/10/2021 15:56:43

הסתיים הזמן להגשת הצעות

המכירה הסתיימה

הצעה זוכה

475
ליאת.ב

מספר ההצעות

2 הצעות

הזוכה יוכל לבחור לסייע בתרומה לאחת מהעמותות

בית איגי 

מקריית שמונה ועד אילת, איגי היא בית לאלפי בנות ובני נוער להט"ב.

איגי שמה לעצמה כיעד להיות מרחב חברתי משמעותי עבור כל נער ונערה מהקהילה הגאה בישראל,

ולייצר עבורם מרחב חברתי משמעותי לגדול ולצמוח בו

קרן רמון שואפת להקנות לדור הצעיר של ישראל מצוינות אקדמית, מנהיגות חברתית ותעוזה פורצת דרך כשלושת הערכים המרכזיים שאילן, רונה ואסף רמון ז"ל ייצגו יותר מכל. אנו פועלים מתוך תחושת שליחות ומקצועיות, ושואפים להפעיל את התכניות החינוך המתקדמות באמצעות מדע, תעופה וחלל. אנו רואים במי שחולק אתנו את חזוננו שותפים, ומעודדים יזמות חברתית ברת קיימא בסביבתנו.

הרב פירר ייסד ובנה מערכת סיוע רפואית לחולים מכל גווני הקשת החברתית.

לכל הפונים אליו, משמש הרב פירר עצמו מקור השראה. הוא ניחן במרץ בלתי רגיל המלווה בסבלנות, במאור פנים ובשקט נפשי שהם תנאי הכרחי לעבודה עם צבור חולים, קשישים ונסעדים, הזקוקים לסעד נפשי יותר מכל דבר אחר. זה שנים מקדיש הרב פירר את כל עתותיו וכוחותיו לגמילות חסד בהיקף ובגיוון ראויים לציון ובדבקות שאין לה רע. הוא משמש כתובת נאמנה לכל דורש הנזקק לעזרה רפואית מכל סוג שהוא.

הרב פירר הוא אות ומופת באהבת אדם, במסירות הנפש ובמאור פנים שהוא מעניק לקהל המשחרים לפתחו בכל שעות היממה.

פעולתו המתמדת הנמשכת שלא על מנת לקבל פרס הייתה לשם דבר בפי כל ברחבי הארץ ומחוצה לה, רבבות רבות של בני אדם נזקקו ונזקקים לסיועו ומצאו ומוצאים בו סועד וסומך מסור ונאמן."

 

עמותת הלל מסייעת מזה 30 שנה ליוצאים ויוצאות בשאלה מן המגזר החרדי להשתלב בחברה הישראלית.

החזון של הלל הוא חברה ישראלית שבה לכל צעירה וצעיר חרדיים יש יכולת לבחור בחופשיות את דרכן/ם ואורח חייהן/ם, תוך מימוש עצמי מלא.

הייעוד של הלל הוא לשמש קהילה המקבלת לתוכה יוצאות ויוצאים בשאלה מן המגזר החרדי, ולסייע להן/ם להשתלב בהצלחה בחברה הישראלית.

פעילות העמותה מתבצעת בשיתוף עם משרד הרווחה במרכזי העמותה בירושלים, תל אביב, חיפה וצפת, וכן במקלטי חירום ייחודיים.

'מרכז חירות' הוא ארגון ללא כוונות רווח, הממוקם בלב חוות הצלה ושיקום לבעלי חיים ['להתחיל מחדש'] וחזונו הוא חיבור בין אנושיות, טבע וחדשנות. מטרותיו הן למנוע פגיעה, התעללות ואלימות ולבנות חברה סולידרית, בריאה וסובלנית. הרציונל הוא שילד אשר פוגע בחיה חסרת ישע יגדל להיות מבוגר אלים ולכן חייבים לעצור את התהליך בעזרת חינוך, ולרתום את חוכמת ׳דור המסכים׳ לטובת הטבע והסביבה. ילדים ובני נוער מגיעים למרכז, עובדים עבודת כפיים עם החיות, מאתרים בעיות שהן מתמודדות איתן וממציאים להן פתרונות - מיזמים טכנולוגים לטובת בעלי החיים, והסביבה, בסיוע מנטורים מחברות הייטק מובילות. כאשר הפועל היוצא הוא ׳לימודי חמלה׳ - כל תלמיד הוא שגריר של שינוי בסביבתו. 

עמותה רשומה ללא מטרות רווח, המחלצת ומשקמת בעלי חיים מכל רחבי הארץ אחרי שעברו התעללות, הזנחה פושעת או נטישה. רוב הדיירים שלנו הם סוסים וחמורים שחולצו מסחיבת עגלות משא ועבודות פרך, אך יש לנו גם הרבה כבשים, עיזים וחתולים שמשתקמים אצלנו :) מטרתנו היא לתת לאותם בעלי החיים הזדמנות שניה להתחיל מחדש. כאן הם מקבלים חופש, אהבה, ושלווה. המקלט שלנו הינו מקום מפלט עבור בעלי החיים המגיעים אליו, ובאותה מידה כזה גם עבור האנשים המבקרים בו והמתנדבים בו.
העמותה מתקיימת אך ורק בזכות מאות אנשים טובים שתורמים מכספם ומזמנם ועובדת בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל ועם הרשויות השונות.

עמותת ארז הנה ארגון לא למטרות רווח אשר הוקם בשנת 1999 על ידי מספר חברים אשר עוסקים במהלך השנה במסגרת צבאית ואזרחית בנושא חילוץ, ניווט והישרדות בתנאי שלג קיצוניים.

​פעילויות העמותה הנן אזרחיות ומתבצעות באופן וולונטרי לחלוטין למען נכי צה"ל, ספורטאים וילדים עם מגבלות כחלק מתהליך השיקום ובמיקוד להעצמה, חיזוק, שילוב חברתי ומתן עצמאות.

חזון אקים:

לעשות את החברה הישראלית מקום טוב יותר
לאנשים עם מוגבלות שכלית ולבני משפחותיהם:
חברה מכבדת, חמה ומקבלת, המאפשרת מימוש עצמי.
מתוך הכרה בשונות ומחויבות לשוויון הזדמנויות.

ארגון שלוה נוסד כחלום פרטי של משפחה אחת בה נולד וגדל יוסי סמואלס, ילד שנולד בריא לחלוטין, והפך בן רגע בעקבות חיסון פגום שקיבל, לחרש, עיוור ועם מוגבלויות מורכבות. הוריו האמינו כי משפחות כמו זו שלהן זקוקות לתמיכה של הקהילה באתגרים העצומים הכרוכים בגידול ילדיהן המיוחדים: ממיזם התנדבותי צנוע בדירה שכורה בירושלים, הפך שלוה לארגון מוביל לקידום ושילוב חברתי של אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם, מינקות ודרך כל שלבי החיים. חרטנו על דגלנו את השאיפה לשילוב חברתי, ומדי יום, מסביב לשעון, כשאלפי פעוטות, ילדים, בני נוער ומבוגרים נהנים מן השירותים של ארגון שלוה ללא הבדל דת, מין או גזע– אנו מגשימים את החזון, צעד אחר צעד.

התוכניות הייחודיות והחדשניות שלנו כוללות את מיטב הטיפולים המשלימים, תרפיות בספורט, אמנות, מוסיקה, רכישת כישורי חיים, פעילויות פנאי וכיף לילדים ולמשפחות, הכשרה והכנה לעולם העבודה, תמיכה והעצמה בבוגרים עם מוגבלויות בדיור עצמאי, בהתנדבות לצה"ל ולשירות הלאומי. כל תוכנית מותאמת לילדים ולמשפחות הבאים בשערינו, ונוצרה בשיתוף פעולה של צוות שלוה ושל מומחים מקצועיים מן השורה הראשונה, בארץ ובעולם. בזכותם ובזכות אלפי החניכים והבוגרים, ארגון שלוה מוביל בחדשנות בתחומי החינוך והטיפול לכלל אוכלוסיית האנשים עם המוגבלויות.

עוד חוויות