אביב גפן והתעויוט - 30 שנה לאור הירח !

זוג כרטיסים למופע חד פעמי - זה רק אור הירח ! שבת, 19/02/2022

לאור הביקוש הרב לציון 30 שנה לאלבומו הראשון "זה רק אור הירח", החלטנו לצאת לסיבוב הופעות ברחבי הארץ.

"זה רק אור הירח" הוא אלבום שכל הקסם שלו זה שאין בו שאיפות, חלומות, סיסמאות.. רק נער שכותב יומן נעורים ומלחין אותו.

הופעה חגיגית שבמהלכו ינוגנו שירי האלבום וכמובן להיטים מכל השנים.

* קרדיט צילום: ניר רויטמן

* מיקום ומועד: שבת, 19/02/2022, 21:00, האנגר 09, פארק תעשיות, עמק חפר

* זוג כרטיסים, הישיבה במקומות לא מסומנים 

* המופע יתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות 

מבלי לגרוע מתנאי השימוש באתר ובתקנון PAAMBA, תנאי המכירה ותנאי האחריות לחוויות ספציפיות יהיו כפופים גם לעדכונים שפורסמו / יפורסמו במהלך המכירה הפומבית באתר החברה ו/או במדיות השונות.
באחריות המציע לעקוב אחר הפרסומים באתר החברה (www.paamba.com).
בהגשת הצעתך ו/או השתתפות במכירה, הנך מאשר/ת שאת/ה מקבל ומסכים לתנאי המכירה, תנאי האחריות ותקנון PAAMBA.

צלם נכבד, "פעם בחיים" עושה שימוש בתמונות באתר וברשתות החברתיות בהתאם לחוק זכויות יוצרים, ומעניקה קרדיט צלם בהתאם לכך. ככל ויש הסתייגות מהאמור - אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ואנו נסיר / נשנה / נעדכן את התמונה במידת הצורך.

בהצלחה בהגשמת החוויה!

היסטוריית ההצעות לחוויה

לא הוגשו הצעות

הסתיים הזמן להגשת הצעות

המכירה הסתיימה

הזוכה יוכל לבחור לסייע בתרומה לאחת מהעמותות

בית איגי 

מקריית שמונה ועד אילת, איגי היא בית לאלפי בנות ובני נוער להט"ב.

איגי שמה לעצמה כיעד להיות מרחב חברתי משמעותי עבור כל נער ונערה מהקהילה הגאה בישראל,

ולייצר עבורם מרחב חברתי משמעותי לגדול ולצמוח בו

עמותת הלל מסייעת מזה 30 שנה ליוצאים ויוצאות בשאלה מן המגזר החרדי להשתלב בחברה הישראלית.

החזון של הלל הוא חברה ישראלית שבה לכל צעירה וצעיר חרדיים יש יכולת לבחור בחופשיות את דרכן/ם ואורח חייהן/ם, תוך מימוש עצמי מלא.

הייעוד של הלל הוא לשמש קהילה המקבלת לתוכה יוצאות ויוצאים בשאלה מן המגזר החרדי, ולסייע להן/ם להשתלב בהצלחה בחברה הישראלית.

פעילות העמותה מתבצעת בשיתוף עם משרד הרווחה במרכזי העמותה בירושלים, תל אביב, חיפה וצפת, וכן במקלטי חירום ייחודיים.

עמותה רשומה ללא מטרות רווח, המחלצת ומשקמת בעלי חיים מכל רחבי הארץ אחרי שעברו התעללות, הזנחה פושעת או נטישה. רוב הדיירים שלנו הם סוסים וחמורים שחולצו מסחיבת עגלות משא ועבודות פרך, אך יש לנו גם הרבה כבשים, עיזים וחתולים שמשתקמים אצלנו :) מטרתנו היא לתת לאותם בעלי החיים הזדמנות שניה להתחיל מחדש. כאן הם מקבלים חופש, אהבה, ושלווה. המקלט שלנו הינו מקום מפלט עבור בעלי החיים המגיעים אליו, ובאותה מידה כזה גם עבור האנשים המבקרים בו והמתנדבים בו.
העמותה מתקיימת אך ורק בזכות מאות אנשים טובים שתורמים מכספם ומזמנם ועובדת בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל ועם הרשויות השונות.

עמותת ארז הנה ארגון לא למטרות רווח אשר הוקם בשנת 1999 על ידי מספר חברים אשר עוסקים במהלך השנה במסגרת צבאית ואזרחית בנושא חילוץ, ניווט והישרדות בתנאי שלג קיצוניים.

​פעילויות העמותה הנן אזרחיות ומתבצעות באופן וולונטרי לחלוטין למען נכי צה"ל, ספורטאים וילדים עם מגבלות כחלק מתהליך השיקום ובמיקוד להעצמה, חיזוק, שילוב חברתי ומתן עצמאות.

ארגון שלוה נוסד כחלום פרטי של משפחה אחת בה נולד וגדל יוסי סמואלס, ילד שנולד בריא לחלוטין, והפך בן רגע בעקבות חיסון פגום שקיבל, לחרש, עיוור ועם מוגבלויות מורכבות. הוריו האמינו כי משפחות כמו זו שלהן זקוקות לתמיכה של הקהילה באתגרים העצומים הכרוכים בגידול ילדיהן המיוחדים: ממיזם התנדבותי צנוע בדירה שכורה בירושלים, הפך שלוה לארגון מוביל לקידום ושילוב חברתי של אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם, מינקות ודרך כל שלבי החיים. חרטנו על דגלנו את השאיפה לשילוב חברתי, ומדי יום, מסביב לשעון, כשאלפי פעוטות, ילדים, בני נוער ומבוגרים נהנים מן השירותים של ארגון שלוה ללא הבדל דת, מין או גזע– אנו מגשימים את החזון, צעד אחר צעד.

התוכניות הייחודיות והחדשניות שלנו כוללות את מיטב הטיפולים המשלימים, תרפיות בספורט, אמנות, מוסיקה, רכישת כישורי חיים, פעילויות פנאי וכיף לילדים ולמשפחות, הכשרה והכנה לעולם העבודה, תמיכה והעצמה בבוגרים עם מוגבלויות בדיור עצמאי, בהתנדבות לצה"ל ולשירות הלאומי. כל תוכנית מותאמת לילדים ולמשפחות הבאים בשערינו, ונוצרה בשיתוף פעולה של צוות שלוה ושל מומחים מקצועיים מן השורה הראשונה, בארץ ובעולם. בזכותם ובזכות אלפי החניכים והבוגרים, ארגון שלוה מוביל בחדשנות בתחומי החינוך והטיפול לכלל אוכלוסיית האנשים עם המוגבלויות.

עוד חוויות