הרצאה ופגישה אישית עם ליהיא לפיד

ליהיא לפיד במופע מרגש, עם מבט חודר אך גם מלא הומור על התפקידים שונים שלנו בתוך מעגל החיים. על החיים המשפחתיים, על להיות אמא, על נשים וגברים, על הגשמת חלומות וגם על המפגש עם המציאות. מפגש לנשים ולגברים שרוצים להבין אותן. בואו עם בן/בת זוג/חבר/ה להרצאה מרתקת ולאחריה קפה ושיחה אישית עם ליהיא ותרומה לעמותות לבחירתכם!!!

* משך המפגש- כשעה וחצי

* מיקום ומועד - יתואמו לאחר הזכייה בכפוף למגבלות משרד הבריאות

* ניתן לממש את החוויה במהלך 12 חודשים ממועד הזכייה 

* קרדיט צילום- ורדי כהנא, ג'ניפר בוקובזה

מבלי לגרוע מתנאי השימוש באתר ובתקנון PAAMBA, תנאי המכירה ותנאי האחריות לחוויות ספציפיות יהיו כפופים גם לעדכונים שפורסמו / יפורסמו במהלך המכירה הפומבית באתר החברה ו/או במדיות השונות.
באחריות המציע לעקוב אחר הפרסומים באתר החברה (www.paamba.com).
בהגשת הצעתך ו/או השתתפות במכירה, הנך מאשר/ת שאת/ה מקבל ומסכים לתנאי המכירה, תנאי האחריות ותקנון PAAMBA.

צלם נכבד, "פעם בחיים" עושה שימוש בתמונות באתר וברשתות החברתיות בהתאם לחוק זכויות יוצרים, ומעניקה קרדיט צלם בהתאם לכך. ככל ויש הסתייגות מהאמור - אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ואנו נסיר / נשנה / נעדכן את התמונה במידת הצורך.

בהצלחה בהגשמת החוויה!

היסטוריית ההצעות לחוויה

דירוג
שם המציע
סכום ההצעה
מועד
 • דירוג
  1
  שם המציע
  נעמה.ג
  סכום ההצעה
  1,000
  מועד
  10/11/2021 22:32:22

הסתיים הזמן להגשת הצעות

המכירה הסתיימה

הצעה זוכה

1,000
נעמה.ג

מספר ההצעות

1 הצעות

הזוכה יוכל לבחור לסייע בתרומה לאחת מהעמותות

בישראל חיים כיום כ-800 אלף בני נוער בגילאים 12-18, כרבע מהם חיים במצבי סיכון שונים. עמותת עלם פוגשת כ- 20,000 בני נוער מדי שנה, משמשת עבורם כתובת אמיתית ומסייעת להם בסלילת הדרך להשתלבותם המחודשת בקהילה. בני הנוער אותם עלם פוגשת מתמודדים עם רצף רחב של מצוקות, החל ממצבי משבר אישיים של נוער נורמטיבי בגיל ההתבגרות, דרך נשירה ממסגרות לימודיות, קשיי קליטה, קשיים חברתיים, בעיות משפחתיות, שאלות בנוגע לזהות המינית, הזהות הדתית ושייכות, התמכרות לסמים ואלכוהול, אלימות ועבריינות,  ועוד

כנפיים של קרמבו´ הינה תנועת נוער, מובילת שינוי חברתי, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים. בתנועה אלפי פעילים - ילדים,בני נוער וצעירים בשנת שירות  . פעילי התנועה רואים בכנפיים של קרמבו את תנועת הנוער שלהם ואינם מתייחסים לעשייה כ"התנדבות".

בצה״ל משרתים כ-7000 חיילים בודדים, מתוכם כ 50% הם ילידי הארץ אשר אינם בקשר עם משפחתם מסיבות מגוונת.
בצה״ל משרתים כ-7000 חיילים בודדים,חייל בודד הוא מי שהוריו מתגוררים בחו"ל או היגרו לחו"ל, חייל שהתייתם משני הוריו או חייל שאין לו כל קשר עם הוריו מסיבות מגוונות.
כ 50% מכלל החיילים הבודדים בצה"ל הם ילידי הארץ אשר אינם בקשר עם משפחתם מסיבות מגוונות. התכנית לחיילים בודדים ישראלים חסרי עורף משפחתי שמה לה למטרה לעזור לחיילים אלו בשלל תחומים,ללוות לייעץ ולעזור בכל שניתן לפני השירות, במהלכו ולאחריו.

עוד חוויות