אימון "סופרסטאר" אישי עם רוני דואני

ההצעה שלך עוזרת לאחת מהעמותות הבאות

רוני דואני מזמינה אתכם לאימון פיטנס אישי במרכז בוסט, בוסט הוא מהפכה בעולם הכושר ומביא לכם את הפורמט הרלוונטי ביותר - אימונים משולבים בסטודיו בתל אביב וגם אצלכם בסלון דרך אפליקציה מתקדמת

משך החוויה- כשעה 

כפוף למגבלות משרד הבריאות 

רוני דואני

קרדיט: אור דנון 

כמפורט בתנאי השימוש באתר החברה - www.paamba.com 

היסטוריית ההצעות לחוויה

דירוג
שם המציע
סכום ההצעה
מועד
 • דירוג
  1
  שם המציע
  אסף.ה
  סכום ההצעה
  1,200
  מועד
  06/04/2021 00:12:45
 • דירוג
  2
  שם המציע
  ליאור.ר
  סכום ההצעה
  1,000
  מועד
  18/11/2020 16:02:08

הסתיים הזמן להגשת הצעות

המכירה הסתיימה

הצעה זוכה

1,200
אסף.ה

מספר ההצעות

8 הצעות

הזוכה יוכל לבחור לסייע בתרומה לאחת מהעמותות

כנפיים של קרמבו´ הינה תנועת נוער, מובילת שינוי חברתי, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים. בתנועה אלפי פעילים - ילדים,בני נוער וצעירים בשנת שירות  . פעילי התנועה רואים בכנפיים של קרמבו את תנועת הנוער שלהם ואינם מתייחסים לעשייה כ"התנדבות".

'עדן' היא עמותה נשית, הפועלת משנת 1997 מהנגב הצפוני של ישראל, לקידום רווחתן של נשים ונערות ולשוויון מגדרי, באמצעות אקטיביזם חברתי שליבתו עשייה טיפולית חדשנית. 

העמותה מפעילה פנימייה טיפולית ובית ספר עבור הנערות הלומדות בו בקיבוץ כרמיה, בית קפה נייד חברתי-עסקי "אספרסו בר" ומרכז ידע והדרכה שמכשיר צוותים מרחבי הארץ בשיטת המודל הטיפולי הייחודי שלנו. 

עמותת "חג שמח" מסייעת למשפחות נצרכות וקשישים בודדים בחגי ישראל. העיקרון המרכזי והמנחה - תרומה של 100% מהכסף לנצרכים. התרומה ניתנת הן ככרטיס מזון אותו מכבדות רשתות המזון ככסף לכל דבר ואיתו קונים הנצרכים אוכל לשולחן החג והן כסעודות המונים בערבי חג ופעילויות לנצרכים ביתר החגים. יוזמה אמיתית למען הקהילה ובפרט לנצרכים, לאסוף בהתנדבות מלאה ובאהבה גדולה תרומות מחברים, מכרים, משפחה ועסקים, מכל הלב וללא כל תמורה או רווח.

עוד חוויות