משחקים בקבוצה בזום או במפגש לכל הגילאים

לקנייה
1,500
הרכישה שלך עוזרת לאחת מהעמותות הבאות

פעילות בואו נשחק יחד: פעילות חווייתית בה תוכלו לבחור בין אחד מתוך מגוון המשחקים המקוריים ש"בראש חושב" פיתחה כמו: "לנצח את קורונה" , "להפוך חלום למציאות, החומה שנשברה, המילה המתגלה או מחבואים במשפחת שדה

בראש חושב : המרכז הישראלי לפיתוח חשיבה והגשמה מביא חווית למידה חוויתית ומשמעותית מנגיש את לימודי השחמט ומפתח  חשיבה יצירתית כבר מהגיל הרך. באמצעות שיטת למידה ייחודית המשלבת את עולם הדמיון והרגש עם תחום החשיבה ובפרט החשיבה היצירתית,

 

מבלי לגרוע מתנאי השימוש באתר ובתקנון PAAMBA, תנאי המכירה ותנאי האחריות לחוויות ספציפיות יהיו כפופים גם לעדכונים שפורסמו / יפורסמו במהלך המכירה הפומבית באתר החברה ו/או במדיות השונות.
באחריות המציע לעקוב אחר הפרסומים באתר החברה (www.paamba.com).
בהגשת הצעתך ו/או השתתפות במכירה, הנך מאשר/ת שאת/ה מקבל ומסכים לתנאי המכירה, תנאי האחריות ותקנון PAAMBA.

צלם נכבד, "פעם בחיים" עושה שימוש בתמונות באתר וברשתות החברתיות בהתאם לחוק זכויות יוצרים, ומעניקה קרדיט צלם בהתאם לכך. ככל ויש הסתייגות מהאמור - אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ואנו נסיר / נשנה / נעדכן את התמונה במידת הצורך.

בהצלחה בהגשמת החוויה!

הרוכש יוכל לבחור לסייע בתרומה לאחת מהעמותות

עמותת אתגרים נוסדה בשנת 1995 ע"י נכי צה"ל ואנשי שיקום במטרה להעצים ולשלב חברתית אנשים עם מוגבלות באמצעות ספורט אתגרי בטבע. יעילות פעילותה של אתגרים נחקרה והוכחה ככלי להעצמה אישית, לחיזוק הביטחון והדימוי העצמי והרחבת היכולות בכל תחומי החיים. פעילות אתגרים פתוחה לכלל ציבור האנשים עם מוגבלות פיזית, קוגניטיבית, תקשורתית, נפשית וחושית ולכל הגילאים.                                                                                                                                      

"עמותה למשחקים מיוחדים - ישראל" מקיימת פעילות ספורט עממית ותחרותית לאנשים עם מוגבלות שכלית, מוגבלות פיזית, אוטיזם ותסמונת דאון (ילדים החל מגיל 8, נוער ובוגרים) ב - 18 ענפי ספורט מגוונים המותאמים לרמת היכולת שלהם.מטרתה העיקרית של פעילות העמותה הנה לקדם ולהעצים את יכולותיהם של אנשים אלו באמצעות אימוני ספורט ותחרויות, ובכך לתרום להעלאת יכולתם הגופנית, חוסנם הנפשי, תפקודם כעצמאים וקבלתם כשווים בחברה. להיותם מקור גאווה למשפחותיהם ולמסגרות התומכות. ההשתתפות במסגרת פעילויות העמותה הנה ללא תשלום.אמונה - הזדמנות - אהבה - הצלחה

 

 

המרכז הישראלי לכלבי נחייה הוקם על מנת לגדל, לאמן ולהעניק (ללא תשלום) כלבי נחייה מאומנים לאנשים עם עיוורון ולקות ראייה בישראל ובכך להעניק להם עצמאות, ניידות ובטחון עצמי.
לעמותה גרעין רבייה מובחר ובשנים האחרונות ומתוך מטרה להרחיב את הסיוע באמצעות כלבינו המופלאים, אנו מעניקים גם כלבי שירות למשפחות ולילדים עם צרכים מיוחדים, מרביתם על הרצף האוטיסטי, וכן לנכי צה"ל המתמודדים עם פוסט טראומה, אשר זוכים, כלקוחותינו העיוורים, לעבור מהפך של ממש בחייהם.
 

עוד חוויות