"מהישרדות למציאות" עם שבתאי קמינר

לקנייה
1,500
הרכישה שלך עוזרת לעמותה הבאה

שבתאי קמינר - במאי טלוויזיה מהבכירים בישראל במשך 20 שנה, שימש גם כבמאי "הישרדות", יזם 2 סטאראפים כשהאחרון מוביל שינוי בלמידה במערכת החינוך בישראל ובעולם, בהרצאה/הצגה מרתקת!

הרצגה: מבמאי בריאליטי "הישרדות" לשורד במציאות
מסע הישרדות פורץ גבולות - הרצאה / הצגה לחברות ולקבוצות.

אנשים בוחרים/ות להשתתף בריאליטי "הישרדות" במטרה להתמודד עם  קושי פיזי, מנטאלי והקשה ביותר - להיפגש עם עצמם !!! ואני..? הייתי חייב להיפגש עם עצמי!! לכן הסכמתי לביים את הישרדות. ואז בשיא ההצלחה שלי.. הלב שלי "אמר את דברו..."
פרשתי אחרי 20 שנה והחלטתי לקפוץ לנהר סוער מאוד, של שינויים, שבסופו כמעט טבעתי. כמעט...

שבתאי משלב בהרצאה סיפורים מאחורי הקלעים של התוכנית. לאחר שנות עשייה אינטנסיבית הוא שינה כיוון ומספר איך הקשיב ללב שלו.

קצת מאלה שכבר צפו ב"הרצגה":
"תודה שהראית לי שבכל גיל אפשר לפרוץ גבולות, לשאול שאלות ולהגשים חלומות. תודה שהראית לי שסטטוס זה לא באמת משנה, משנה רק מה שהלב פועם. וזה שריר, אי אפשר לעבוד עליו... - כן אפשר לאמן אותו." 

* "הרצגה" - בזום או במפגש פיזי (בהתאם להנחיות משרד הבריאות)

* משך המפגש - כשעה.

* מיקום ומועד - ייקבע בין האמן לזוכה. ניתן למימוש במשך 12 חודשים ממועד הזכייה. 

כמפורט בתנאי השימוש באתר

הרוכש יסייע בתרומה לעמותה הבאה

החווה נוסדה מתוך חזון לסייע לבעלי החיים ולבני האדם אשר זקוקים לנו,חווה שיקומית הדדית, לבעלי החיים ולבני האדם. בחווה יש מגוון רחב של בעלי חיים הזקוקים לשיקום, ביניהם כלבי בר, כלבים נכים ועיוורים וכלבים וחתולים ניצולי התעללות והזנחה, מכרסמים וציפורים ניצולים, חתולים של אף אחד, תרנגולות ניצולות , יונים, חזירים, עיזים וכבשים, חמורים מאלטיזאכנים ועוד רבים אחרים .

בצד הטיפולי מי שמטפל בהם, הם נוער בסיכון, נפגעות תקיפה מינית, הלומי קרב, חברה על הרצף האוטיסטי, ניצולי שואה, פגועי נפש וPTSD ועוד מגוון רחב של אנשים מיוחדים. יחד כולנו משקמים זה את זה.