ערב מהחלומות על גג הבית של יובל אברמוביץ'

חוויה מדהימה עם אחת מההרצאות המבוקשות בישראל!

הסופר והמרצה הבינלאומי, יובל אברמוביץ', מזמין אתכם לגג ביתו שבתל אביב לערב מהחלומות.

הרצאת "הרשימה", כוס קאווה ושיח פתוח על "רשימות, חלומות ותקווה".

ספר מתנה לכל משתתף

מיועד לקבוצה של עד 20 איש

מועד - יתואם בין הזוכה לאמן לאחר הזכייה בחוויה 

משך - שעתיים

כפוף להוראות הרשויות / משרד הבריאות בנושא הקורונה

 

בהתאם לתנאי השימוש באתר: www.paamba.com 

היסטוריית ההצעות לחוויה

דירוג
שם המציע
סכום ההצעה
מועד
 • דירוג
  1
  שם המציע
  נעה.ש
  סכום ההצעה
  3,500
  מועד
  3/7/2021 2:36:46 PM

הסתיים הזמן להגשת הצעות

המכירה הסתיימה

הצעה זוכה

3,500
נעה.ש

מספר ההצעות

1 הצעות

הזוכה יוכל לבחור לסייע בתרומה לאחת מהעמותות

עמותת אחת מתשע מסייעת לנשים חולות סרטן השד וקרוביהן מאז הקמתה בשנת 1994. העמותה מעניקה תמיכה באמצעות מתנדבות, שהחלימו מסרטן השד, לצד תמיכה רגשית על ידי אנשי מקצוע, ומסייעת במידע ובמיצוי זכויות. העמותה מקיימת פעילויות הסברה ומהלכים תקשורתיים להעלאת המודעות לגילוי מוקדם למחלה. עמותת אחת מתשע היא העמותה הוותיקה בישראל המתמחה בפעילות למען נשים חולות סרטן השד וקרוביהן ובחתירה להעלאת המודעות הציבורית למחלה.

עמותת "תנו לחיות לחיות" היא ארגון שלא למטרות רווח, אשר שם לו למטרה לשפר את ההגנה על בעלי החיים ולקדם את זכויותיהם, ובכלל זה לספק עזרה לבעלי חיים הנתונים במצוקה, לשקמם ולמצוא להם בתים מאמצים.

כנפיים של קרמבו´ הינה תנועת נוער, מובילת שינוי חברתי, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים. בתנועה אלפי פעילים - ילדים,בני נוער וצעירים בשנת שירות  . פעילי התנועה רואים בכנפיים של קרמבו את תנועת הנוער שלהם ואינם מתייחסים לעשייה כ"התנדבות".

הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל היא עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה. הקרן נוסדה בשנת 1991 והחלה לפעול בשנת 1994 בסיוע מרכז הארגונים של ניצולי השואה ובשיתוף ועידת התביעות, במטרה לסייע לניצולי השואה. בישראל חיים כיום 189,500 ניצולי שואה בישראל מתוכם כ- 25% חיים מתחת לקו העוני ומתקשים לחיות בכבוד.