ביקור על הסט של מאסטר שף

ההצעה שלך עוזרת לאחת מהעמותות הבאות

הזדמנות חג פעמית ללחוות את מאסטר שף כמו שתמיד חלמת.

הזוכה יקבל אישור כניסה זוגי מיוחד לסט הצילומים של התוכנית, ייפגש עם הצוות והמתמודדים ובמהלך הצילומים תוגש לו ארוחת טעימות עם כל המנות שמוגשות לשופטים. 

 

מבלי לגרוע מתנאי השימוש באתר ובתקנון PAAMBA, תנאי המכירה ותנאי האחריות לחוויות ספציפיות יהיו כפופים גם לעדכונים שפורסמו / יפורסמו במהלך המכירה הפומבית באתר החברה ו/או במדיות השונות.
באחריות המציע לעקוב אחר הפרסומים באתר החברה (www.paamba.com).
 
בהגשת הצעתך ו/או השתתפות במכירה, הנך מאשר/ת שאת/ה מקבל ומסכים לתנאי המכירה, תנאי האחריות ותקנון PAAMBA.
 
בהצלחה בהגשמת החוויה!

היסטוריית ההצעות לחוויה

לא הוגשו הצעות

הסתיים הזמן להגשת הצעות

המכירה הסתיימה

הזוכה יוכל לבחור לסייע בתרומה לאחת מהעמותות

פעילי "צו 8 לפועלי התרבות" מזמינים אתכם להצטרף אלינו למאבק על המשך היצירה והצלת התרבות. אנשי התיאטרון, המוסיקה, המחול, הבמה, הקרקס, הטלוויזיה והקולנוע, הוידאו, הסאונד, התאורה, התפאורה, התלבושות, האיפור והאביזרים, האנשים על הבמה והאנשים מאחורי הקלעים - כולם!. רגע לפני שיהיה מאוחר מדי, אנו מבקשים מממשלת ישראל לפעול למען אותם אלפים רבים של שחקנים ושחקניות, יוצרים ויוצרות,

 

אמ״י, איגוד אומני ישראל, מאגד את האומנים המבצעים בישראל - שחקני במה, שחקני מסך, זמרים, רקדנים, קוסמים, בדרנים, מדובבים ומספרי סיפורים. ככזה עומד אמ״י במרכז העשייה החברתית  גוף המפשר ומקשר בין האמנות והשלטון, גוף העומד על משמר התרבות, הדרמה, המסורת והזמר והדוחף כל אלה למעורבות בקהילה ובעיקר – גוף העומד אחרי ארגון התנדבויות לטובת קהילות חלשות ועזרה לזולת. גוף כזה הנו נכס יקר לחברה בישראל ואין לו אח ורע בארצות רבות.

שח"ם - ארגון השחקנים בישראל, הוקם במרץ 2000 כאיגוד שחקני המסך, על מנת להגן על קיומן של התרבות והיצירה הישראלית, על זכותם של האזרחים בישראל לצרוך תרבות ישראלית ועל זכותם של שחקני ישראל ליצור תרבות איכותית בתנאים נאותים המכבדים את צרכי היצירה ויוצריה. שח"ם הינה עמותה רשומה המאגדת נכון לשנת 2020 כ-2,500 חברים ומהווה את ארגון האמנים הגדול בישראל.