פגישה אישית עם אוהד חיטמן

ההצעה שלך עוזרת לעמותה הבאה

חולמים להיות זמרים? כותבים שירים למגירה? מפגש אחד על אחד עם אוהד חיטמן שבו תוכלו ללמוד מאוהד ולהציג לו את כשרונכם ותרומה לעמותת אבני דרך!!

משך החוויה: כשעה 

מועד: יתואם בין האמן לזוכה 

תוקף מימוש החוויה: ניתן למימוש במהלך 12 חודשים ממועד הזכייה בחוויה 

קרדיט צילום: אפרת אשל

מבלי לגרוע מתנאי השימוש באתר ובתקנון PAAMBA, תנאי המכירה ותנאי האחריות לחוויות ספציפיות יהיו כפופים גם לעדכונים שפורסמו / יפורסמו במהלך המכירה הפומבית באתר החברה ו/או במדיות השונות.
באחריות המציע לעקוב אחר הפרסומים באתר החברה (www.paamba.com).
בהגשת הצעתך ו/או השתתפות במכירה, הנך מאשר/ת שאת/ה מקבל ומסכים לתנאי המכירה, תנאי האחריות ותקנון PAAMBA.

צלם נכבד, "פעם בחיים" עושה שימוש בתמונות באתר וברשתות החברתיות בהתאם לחוק זכויות יוצרים, ומעניקה קרדיט צלם בהתאם לכך. ככל ויש הסתייגות מהאמור - אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ואנו נסיר / נשנה / נעדכן את התמונה במידת הצורך.

בהצלחה בהגשמת החוויה!

היסטוריית ההצעות לחוויה

דירוג
שם המציע
סכום ההצעה
מועד
 • דירוג
  1
  שם המציע
  Tom.R
  סכום ההצעה
  550
  מועד
  21/01/2022 16:32:59

הסתיים הזמן להגשת הצעות

המכירה הסתיימה

הצעה זוכה

550
Tom.R

מספר ההצעות

1 הצעות

הזוכה יסייע בתרומה לעמותה הבאה

עמותת "אבני דרך לחיים" פועלת למען חיים עצמאיים לצעירים* בספקטרום האוטיסטי בתפקוד גבוה**. העמותה מפתחת ומפעילה שירותים חדשניים ויחודיים להכשרה לחיים עצמאיים, הכוללים השתלבות בחיי קהילה, תעסוקה, לימודים, פנאי, חברה ועוד ולהגשמתם של חיים בוגרים מלאים ואיכותיים בסיוע אישי.
מתוך אמונה כי לכל אדם הזכות לנהל את חייו, לבחור את בחירותיו, לקחת חלק ולתרום בעצם היותו חלק מחברה, דרושים שירותים גמישים ומגוון ערוצי תמיכה. עמותת "אבני דרך לחיים" שמה לה למטרה לייצר את אותם השירותים בדמות תוכניות מגוונות של ליווי, תיווך ותמיכה עבור הפרט ובהובלתו.
התוכניות השונות של "עמותת אבני דרך לחיים" פועלות מתוך הכרה בחשיבות ההתנסויות השונות, מאפשרות ומעודדות התחבטויות וגיבוש זהות, מכירות בכך שיש הרבה דרכים והרבה אפשרויות. מקום רב ניתן לתהליכים האופייניים והחשובים של גיל ההתבגרות, הבגרות המתהווה והבגרות הצעירה.

עוד חוויות